TatilBudur - Haytap kurumsal çaplı işbirliği başladı

smaller text tool iconmedium text tool iconlarger text tool icon

Haytap (Hayvan Hakları Federasyonu) olarak, turizm sektörünün saygın ve köklü turizm şirketi TatilBudur.com ile, 1 Kasım 2018 tarihinden itibaren yeni bir iş birliğimizin başladığını siz sevgili Haytap takipçilerine duyurmak isteriz. Bu yıl sektördeki 20.yılını kutlayan TatilBudur.com’un ortakları arasında Polonya menşeli MCI Group, İş Girişim Sermayesi ve 37 Ventures yer alıyor.

Tatil rezervasyonlarınızda HAYTAP’a destek olmak için www.haytap.org ve www.sosrooms.com web sitelerinde yer alan TatilBudur.com destek görsellerine tıklayarak, Tatilbudur.com web sitesine yönlendirme yapıldıktan sonra rezervasyonunuzu ister online olarak, ister çağrı merkezi aracılığıyla tamamlayabilirsiniz.
Her türlü (tüm yurtiçi / yurtdışı otel ve turlarda, gemi turlarında geçerli) tatil rezervasyonunuzda Haytap'a sizin adınıza bağışta bulunulacaktır. 
Tüm canlılarımızı koruma altına almak ve yaşam koşullarını iyileştirmek için TatilBudur.com ile birlikte çalışacağız.

Sosrooms.com facebook sayfasında yapacağımız bu kısa bilgileri içeren güncelleme ve tanıtımlarda, siz değerli destekçilerimizin yardımlarını da her zamanki gibi rica ediyoruz.

TatilBudur.com ile dilediğiniz tatil noktasında olun, hayvan dostlarımızın yanında olun.

Daha fazla tatil, daha fazla iyilik!