Reklam

2015 Yılı Haytap- Koza Yönetim Fotoğraf Yarışması Sonucu

smaller text tool iconmedium text tool iconlarger text tool icon

Birincilik ödülü: Orhan KöseJüri üyelerimiz tarafından belirlenen 2015 yılı fotoğraf yarışmamız sonuçlandı. İlk 12'de yer alan fotoğraflar 2016 yılı masa takvimlerimizi süsleyecek ve sizlerin destekleri ile takvimlerimizin satışından elde edilen gelir önceki yıllarda olduğu gibi yine sahipsiz hayvanlara aktarılacak.

 

Koza Yönetim & HAYTAP Hayvan Hakları Federasyonu tarafından düzenlenen, 2015 “Sokak Hayvanları”Fotoğraf Yarışmasının sonuçları aşağıdadır.

İlk 3 Derece

Birincilik ödülü: Orhan Köse

İkincillik ödülü: Hakan Yaralı

Üçüncülük ödülü: Ümmü Kandilcioğlu

Mansiyonlar
(alfabetik sıra ile)

Alev Özcan
Ali Mermertaş
Ali Rıza Özer
Çağlar Kamış
Ferhat Keskin
Hakan Yaralı
Neşe Arı
Nurten Öztürk
Sami Uçan

Ödül Töreni: 30 Eylül 2015 Çarşamba 15.00’de Tekstilkent Koza Plaza -İstanbul

Fotoğraf Sergisi:  30 Eylül– 16 Ekim 2015 tarihleri arasında Tekstilkent Koza Plaza’da gezilebilir.

Not:Dereceye giren eserlerle hazırlanan ve tüm geliri sokak hayvanları yararına kullanılacak olan, 2016 yılı Masa Takvimleri ve Ara Güler’in bağışladığı fotoğraflardan oluşan Duvar takvimleri de Ekim ayından itibaren, www.haytapshop.com başta olmak üzere , D&R Mağazaları, Remzi Kitapevi, İnkılap Kitapevi, Nezih Kitapevi , Leman Kültür ve Migros vb. seçkin mağaza ve kitapevlerinde satışa sunulacaktır.

 

İkincillik ödülü: Hakan Yaralı
Üçüncülük ödülü: Ümmü Kandilcioğlu

 

 

Fotoğraf yarışmasında dereceye giren ve 2016 yılı masa takvimlerimizi süsleyecek diğer  fotoğraflar için lütfen bu linke tıklayın

 

Haytap - Koza Yönetim takvim gelirleri ile elde edilen gelirle bugüne kadar yapılan çalışmaları görmek için ise buraya tıklayın