Reklam

(*) 2015 Haytap- Koza Yönetim Sokak Hayvanları Fotoğraf Yarışması

smaller text tool iconmedium text tool iconlarger text tool icon


Yarışma şartnamesi için lütfen buraya tıklayınız


Daha önceki Haytap - Koza Yönetim takvimlerinden elde edilen gelirleri nerelerde kullandığımızı görmek için lütfen buraya tıklayın.


Son dört yılda yaptığımız yardımlar yaklaşık 220 bin TLyi bulduğunu tekrar anımsatalım

Dereceye giren ilk 12 fotoğrafın. 2016 yılı masa takvimlerini süsleyecek. Bu takvim satışları sonucunda  elde edilen gelir ise her zamanki  tamamıyla yine sahipsiz hayvanlara dönecek.

Çalışmalarımızın sadece kendi şirketine para kazandıran takvim firmalarından farklı olduğunu , kimsesiz hayvanların kendi fotoğrafları ile yine diğer kimsesiz hayvanlar yardım ettiğini unutmayalım.

 

 

SEÇİCİ JURİ ÜYELERİ :KURUL: (Alfabetik Sırayla)
Ahmet Kemal Şenpolat – Haytap
Bekir Coşkun – Gazeteci
Burçin Terzioğlu – Oyuncu
Hilal Saral –Yönetmen
Levent Alatlı – Koza Yönetim
Mehmet Turgut – Fotoğraf Sanatçısı
Nasuh Mahruki – AKUT
Ömer Burhanoğlu - Fotoğraf Sanatçısı
Ruhat Mengi – Gazeteci
Seda Akgül – Gazeteci
Serkan Turaç – Fotoğraf Sanatçısı
Şafak Pavey – Siyaset
Yılmaz Bulut – Fotoğraf Sanatçısı

 

 

SEÇİCİ JURİ ÜYELERİ KURUL: (Alfabetik Sırayla)

 

Ahmet Kemal Şenpolat – Haytap

Bekir Coşkun – Gazeteci

Burçin Terzioğlu – Oyuncu

Hilal Saral –Yönetmen

Levent Alatlı – Koza Yönetim

Mehmet Turgut – Fotoğraf Sanatçısı

Nasuh Mahruki – AKUT

Ömer Burhanoğlu - Fotoğraf Sanatçısı

Ruhat Mengi – Gazeteci

Seda Akgül – Gazeteci

Serkan Turaç – Fotoğraf Sanatçısı

Şafak Pavey – Milletvekili

Yılmaz Bulut – Fotoğraf Sanatçısı 

BASIN BÜLTENİ 15 Haziran 2015

Sokak Hayvanları Fotoğraf Yarışması Başlıyor!

Sahipsiz hayvanlara dikkat çekmek amacıyla birçok önemli ismin de seçici kurulda olduğu, Koza Yönetim ve Hayvan Hakları Federasyonu’nun işbirliğiyle hayata geçen “Sokak Hayvanları” konulu fotoğraf yarışması, 31 Temmuz’a kadar her yaştan amatör ve profesyonel fotoğrafçının başvurularını bekliyor. Yarışmada dereceye giren fotoğraflar, 2016 “Sokak Hayvanları”  takviminde yer alacak ve takvimin satışından elde edilen tüm gelir HAYTAP’ın sokak hayvanları için geliştireceği projelerde kullanılacak.

Koza Yönetim ve Hayvan Hakları Federasyonu (HAYTAP) işbirliğiyle ile yapılan fotoğraf yarışmasının bu yıl beşincisi düzenlenmektedir. Sahipsiz sokak hayvanlarının da yaşam hakkı olduğunu vurgulamak amacıyla düzenlenen yarışma, ‘Sokak Hayvanları’ temalı fotoğraflar ile farkındalığı artırmayı amaçlıyor.

Her yaş grubundan amatör ve profesyonellere açık olan yarışmaya başvurular 31 Temmuz 2016 tarihine kadar yapılabiliyor. Birincinin 2.000 TL (iki bin TL), ikincinin 1.200 TL (bin iki yüz TL), üçüncünün 600 TL (altı yüz TL) kazanacağı yarışmada takvimde basılacak diğer fotoğraflarda 300 TL (üç yüz TL) ile ödüllendirilecek. Dereceye giren fotoğrafların yer alacağı 2016 takviminin satışından elde edilecek tüm gelir, HAYTAP’ın Sokak Hayvanları için hayata geçireceği projelerde kullanılacak.

Yarışmanın jürisinde çok sayıda hayvan sever ünlü bulunuyor…

Bekir Coşkun, Burçin Terzioğlu, Hilal Saral, Mehmet Turgut, Nasuh Mahruki, Ömer Burhanoğlu, Ruhat Mengi, Seda Akgül, Serkan Turaç, Şafak Pavey, Yılmaz Bulut, Levent Alatlı ve Ahmet  Kemal Şenpolat’ın jüri üyeliğini yaptığı yarışmanın sonuçları 15 Eylül’de Haytap ve Koza Yönetim web-sitelerinde açıklanacak.

Yarışmaya katılmak isteyenler www.kozayonetim.com.tr veya www.haytap.org adreslerinden detaylı bilgi alabilir ve başvurularını gerçekleştirebilir.

 

Koza Yönetim hakkında;

Koza Yönetim “profesyonel bina yönetim hizmetleri” sektöründe; 7/24 güvenlik, temizlik, idari, mali, teknik, hukuk, bahçe, havuz, fitness vb. hizmetlerden oluşan, entegre yönetim hizmetleri sunan güçlü bir kuruluştur. 10.000’i aşkın konut ve işyerinde, 50.000’i aşkın kişiye hizmet veren, Koza Yönetim, gücünü arkasındaki köklü ve kurumsal gelenekten alıyor.

HAYTAP hakkında;

HAYTAP Hayvan Hakları Federasyonu, hayvan hakları konusunda eğitim, halkla ilişkiler, lobi çalışmaları, hukuk olmak üzere değişik yollara başvurarak; mağdur hayvanların hakkını savunan ve bu konuda mücadele eden Türkiye’nin ilk ve tek federasyonudur. Şu anda bir çok üye derneği ve valilik onaylı resmi temsilcisi ile Erzurum’dan İzmir’e,   Bitlis’ten Eskişehir’e  kadar Türkiye’nin en ücra köşelerine kadar bir çok il ve ilçede sivil toplum örgütü olarak faaliyet göstermektedir.

Bilgi ve Sorularınız İçin:

Koza Yönetim Neriman Bekçi 444 21 24 /4034 Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir

Haytap : 216 347 48 00 Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir

 

 

 2015 Haytap - Koza Management

 


Stray Animals Photography Contest

 

Click here for the terms of this contest (In Turkish only)

Click here to see how the proceeds from earlier Haytap-Koza Management calenders were spent (in Turkish only)

Wed like to point out that we have collected approximately 210 thousand Turkish liras in the past four years.

The first 12 photos that will be placed out of this contest will adorn our 2016 desk calendars, of which the proceeds will once again be completely used for stray animals.

Lets not forget that our organisation is different from those who make a profit for their own sake out of the sale of such calendars, and that the photos of stray animals will in turn help other stray animals.

SELECTING JURY MEMBERS (ALPHABETIC ORDER)

Ahmet Kemal Şenpolat Haytap

Bekir Coşkun Journalist

Burçin Terzioğlu Actor

Hilal Saral Director

Levent Alatlı Koza Management

Mehmet Turgut Photography Artist

Nasuh Mahruki AKUT

Ömer Burhanoğlu - Photography Artist

Ruhat Mengi Journalist

Seda Akgül Journalist

Serkan Turaç Photography Artist

Şafak Pavey Politician

Yılmaz Bulut Photography Artist