Ana Sayfa Banka Hsp.

Bağışlarınız için HAYTAP Banka Hesap bilgileri - Valilik Denetimlidir

smaller text tool iconmedium text tool iconlarger text tool icon


HAYTAP' I BAĞIŞLARINIZLA DESTEKLEYİN

Türkiye' nin hayvan hakları konusunda kurulmuş, ilk federasyonu olan Haytap Hayvan Hakları Federasyonu' na yapacağınız bağışlar, ülkenin dört bir yanındaki muhtaç hayvanlara yardım olarak ulaştırılmaktadır. Kredi kartı veya havale/eft yoluyla bağışta bulunmak için buraya tıklayın.

 

  • Aylık düzenli yapacağınız bağışlar sayesinde, muhtaç hayvanlara yardım eli uzatmış olacaksınız. Dilerseniz bir seferlik, dilerseniz aylık olarak düzenli bağış yapabilirsiniz. Haytap' ın tüm hesapları İçişleri Bakanlığı, İstanbul Valiliği  İl Dernekler Müdürlüğü ile KPMG bağımsız denetim şirketi (TIKLAYIN ) tarafından düzenli olarak denetlenmektedir.

  • "Aylık düzenli bağış olsun istiyorum" seçeneğini işaretlerseniz, belirleyeceğiniz tutar, her ay aynı tarihte kredi kartınızdan otomatik olarak çekilecektir.

 

BAĞIŞLARINIZI NERELERDE KULLANIYORUZ?

Haytap' a yaptığınız bağışlar sayesinde, Türkiye' nin farklı noktalarında, sahipsiz hayvanlar adına birçok proje gerçekleştiriyoruz. Bağışlarınız bazen bir ameliyathane, bazen kedi köpek evleri, bazen mama ve bazen de kimsenin duymadığı görmediği yerlerdeki hayvanlara yardım eline dönüşüyor. Bu çalışmalarımızı detaylı olarak incelemek için buraya tıklayın.


Kredi Kartı ile Bağış (Mail Order) :
Kredi kartı ile düzenli bağışlarınız için burada bulunan Mail Order formunu kullanabilirsiniz.
Mail order formunu bilgisayarınıza indirip doldurduktan sonra, bize faks, posta veya e-posta yolu
Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir ) ye imzalayarak gönderebilirsiniz.  


 

birdost