TV Dizileri ve Filmlerinde HAYTAP

İlk Öpücük Filmine Haytap'tan Onay

İlk Öpücük Filmine Haytap'tan Onay

 

20 Ekim 2017' de vizyona giren, yönetmenliğini Murat Onbul' un üstlendiği İlk Öpücük Film i, HAYTAP tarafından izlenmiş ve " Bu filmin çekimi sırasında hiçbir hayvana zarar verilmemiştir" kredisi ile değerlendirilmiştir. Dikkat eserseniz filmin en son fragmanlarinda Haytap tarafindan verilen zarar verilmedigine dair onay yazisi yayınlanmıştır.

Yıldız oyuncuların bir araya geldiği filmde Murat Yıldırım ve Özge Gürel ' in yanı sıra Cezmi BaskınHayrettinBeyti enginSadi Celil CengizGamze Karaduman, Erol Aksoy, Birsen Dürülü ile Hakan Akın gibi popüler isimler de yer alıyor. Filmin senaryosunu ise İşler Güçler ve Kardeş Payı gibi tanınan dizilerde imzası olan Çağlar Yurt kaleme aldı.

Fragmanı izlemek için tıklayınız..

Prodüksiyonlarınızın HAYTAP tarafından değerlendirilmesini istiyorsanız haytap@haytap.org adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Son Güncelleme ( Salı, 12 Aralık 2017 12:36 )


Warning: imagejpeg() [function.imagejpeg]: Unable to open '/var/vhosts/haytap.org/images/resized/images/stories/kurumsalproje/burakozcivit29_796_374.png' for writing: No such file or directory in /var/vhosts/haytap.org/modules/mod_janews/helper.php on line 127

HAYTAP AFİŞLERİ KARA SEVDA DİZİSİNDE

HAYTAP AFİŞLERİ KARA SEVDA DİZİSİNDE

 


Federasyonumuzun afişleri farkındalık yaratmaya devam ediyor. Milyonlara ulaşıp hayvan hakkı bilinci yaratmayı hedeflediğimiz afişlerimiz ile ulusal medyada ve tüm fenomen program ve ulusal kanallarda yayınlanan prime time dizilerde yer alıyor.

Ünlü yönetmen , aynı zamanda HAYTAP takvim projemizde fotoğraf yarışmamızda jüri olmayı da menfaatsiz kabul eden hayvan haklarına duyarlı Sn. Hilal Saral 'ın desteğiyle baş rollerinde Burak Özçivit ve Neslihan Atagül ün olduğu 2015-2016 dizi sezonunda ses getiren lider dizi ''KARA SEVDA'' da yer aldı.

Hilal Saral 'ın duyarlılığı ile yine milyonlara BİR KAP SU BİR KAP YEMEK ve BENİ TERK ETME! dedik

Dizinin HAYTAP afişlerinin de gözüktüğü fragmanını HAYTAP TV'den izlemek için lütfen tıklayın.

HAYTAP ailesi olarak Hilal Saral'a ne kadar teşekkür etsek az.. Kendisi gibi duyarlı insanlar sayesinde HAYTAP olarak ülkemizin her köşesinde her insana hayvan hakkı bilincini aşılamaya  calışıyoruz.

 

Son Güncelleme ( Çarşamba, 18 Kasım 2015 12:14 )

 

Warning: imagejpeg() [function.imagejpeg]: Unable to open '/var/vhosts/haytap.org/images/resized/images/stories/kurk/kurke_hayir_2012_son_800_1040.jpg' for writing: No such file or directory in /var/vhosts/haytap.org/modules/mod_janews/helper.php on line 127

Alemin Kralı Dizisinde Haytap Kürk Gerçeği Afişleri

Alemin Kralı Dizisinde Haytap Kürk Gerçeği Afişleri

Çarpıcı HAYTAP afişlerimiz yine ekranda. ATV’de prime time’da yayınlanan Alemin Kralı dizisinde ‘Haytap'ın Kürk Gerçeği’ afişleri program formatı ve senaryoya dahil edilerek iki dakika boyunca işlendi.

Prime time’da yayınlanan dizinin bu bölümünün kalıcı olması açısından bizler de www.haytap.tv adresine aldık.

Toplumda duyarlılık ve farkındalık yaratmak açısından çok önemli olduğunu düşündüğümüz bu çalışmaların devamı da gelecektir. Dizi yapımcılarına ve oyuncularına desteklerinden dolayı teşekkür ediyoruz.

İlgili bölümü HAYTAP TV'den izlemek için lütfen buraya tıklayınız.

 


Son Güncelleme ( Çarşamba, 26 Ekim 2016 11:56 )

Kurtlar Vadisi'ne HAYTAP Damgası

Kurtlar Vadisi'ne HAYTAP Damgası

Kurtlar Vadisi dizisinin başkahramanı Memati 'Sokak İnsanı Dövüyorum Usta' repliği ile uzun süre hafızalara kazınacak sezon finalini yaptı.

Federasyonumuzun son yılların en popüler dizilerinden Kurtlar Vadisi Pusu'nun yapımcı şirketi Pana Yapım ve yönetmen Raci Şaşmaz ile temasa geçerek isteğimizi iletmesi ve isteğimizin film ekibi tarafından olumlu karşılanması sonucu sezon finaline müthiş bir sahne eklendi.

Yönetmen Raci Şaşmaz'a ve tüm film ekibine hayvan dostlarımıza verdiği destek için sonsuz teşekkür ediyoruz. Umarız Memati karakteri yıllar boyunca, kimsesiz, güçten düşmüş hayvan dostlarımızın kurtarıcısı olarak da hafızalarda yer edinir. Herkes onu bu yönü ile örnek alır.Filmin ilgili Sahnesini HAYTAP TV'den İzlemek için Lütfen Tıklayın...

Diğer Videolar için Haytap.tv adresine bakın lütfen.

 


Son Güncelleme ( Çarşamba, 26 Ekim 2016 13:44 )


opencart tema opencart temaları