Toyzz Shop & Haytap İşbirliği ile Hakkari'ye Klinik Malzemeleri Alındı

smaller text tool iconmedium text tool iconlarger text tool icon

Toyzz Shop' tan alınan Fun Dough oyun hamurunun 2 TL si sahipsiz sokak hayvanları için birikti ve HAYTAP aracılığıyla Hakkari nin çaresizleri için klinik oldu.
Dünyanın en masum canlıları çocuklar ve hayvanlar....
Çocuklar oyun hamurlarıyla hayal gücünü ve yaratıcı zekasını geliştirirken ülkemizin en zor coğrafyasındaki sahipsiz hayvanlara yaşam umudu oldu.
Neler mi alındı ?
Operasyon masası, muayene masası, ilaç dolabı, sterilizatör, 3 adet cerrahi set, paravan,mikroskop,ethejer, op. lambası,sedye, steteskop.


Sizler de Toyzz Shop' tan alacağınız oyun hamurları ile hem çocuğunuza gelecek hem de sahipsiz hayvanlara umut olabilirsiniz.
 

HAFTANIN  GÖRSELİ


 

 

Mutlu günlernizde piyasadaki bir çok çikolata firması yerine , kendinize ya da sevdiklerinize Haytap üzerinden ısmarlayacağınız bu hediye ile aynı zamanda Haytap'ın devam eden bir çok sahipsiz hayvan projelerine de dolaylı olarak destek vermiş olacaksınız. Belki de Haytap'ı tercih etmenizdeki en büyük etken de bu olacak. Lütfen fiyatın pahalı ya da farklı olduğu konusunda bir düşünceniz olmasın. Çünkü bu gibi çalışmalarımıız  web sitemizde ya da sosyal / ulusal medyada gördüğünüz Haytap projelerine destek ya da bağış gibi düşünün. Hiçbir ürün almayın Haytap'a 100 TL bağış yapan onlarca bağışçımız olduğunu da unutmayın. Bağışınız karşılığı bir çeşit hediye gibi düşünün.

 

Lütfen bizlerle temasta kalın :   cikolata@haytap.org

 

 Rezervasyonunuzu Buradan Yapın, Haytap'a Destek Olun !

 

 


opencart tema opencart temaları