Reklam
HAYTAP - Hayvan Hakları Federasyonu
Adım sok No : 20 / 7 Sadıkoğlu 7. İş Merkezi Söğütlüçeşme
Kadıköy
İstanbul

T: 0 216 347 48 00

“HAYTAP’ın telefonları özellikle ihbarlar  yoğun bir biçimde çaldığından  ve bizleri arayan hayvan severler maalesef web sitemizde araştırma yapmak yerine çok uzun konuştuğundan ya da HAYTAP’ı ihbar kurumu olarak kullanmak istediğinden telefonlar zaman zaman meşgul çalmakta ya da bakılamamaktadır. Ancak yollayacağınız tüm eposta adresleri dikkatli bir şekilde okunmakta , gerekirse geri dönüş sağlanmaktadır.  İhbarlarınız için yetkili kurumların bölgenizdeki ORMAN SU İŞLERİ MÜDÜRLÜKLERİ olduğunu tekrar anımsatıyoruz. 


Lütfen, Hayvan hakları ile ilgili Haytap'a başvurmadan önce web sitemizde bulunan  "Sıkça Sorulan Sorular" ,  "Hukuk"  ve “Don Kişot’un Köşesi” bölüm içeriklerini detaylı olarak inceleyiniz.  Sorabileceğiniz temel soruların yanıtlarını ilgili alanlarda bulunduğunu göreceksiniz...yukarıdaki açıklamaya rağmen yine de temas sağlamak istiyorsanız iletişim için eposta adresimiz : bilgi @ haytap.org

Haytap Shop ile ilgili tüm soru ve sorunlarınız için info@haytapshop.com adresini ya da 0 212 876 39 11 nolu telefonu arayarak iletişime geçebilirsiniz.

 

opencart tema opencart temaları