2011 Koza Yönetim ve HAYTAP Fotoğraf Yarışması Sonuçları Belli Oldu

smaller text tool iconmedium text tool iconlarger text tool icon

photographer_1340 KATILIMCININ 971 ESER İLE KATILDIĞI FOTOĞRAF YARIŞMASININ KAZANANI SOKAK KÖPEKLERİ OLDU.

Yarışmaya katılan 340 kişiye ait 971 adet fotoğraf; Fotoğraf Sanatçıları Ömer Burhanoğlu, Bülent Kahraman, Yılmaz Bulut, Deniz Şensöz, Film Eleştirmeni ve Hürriyet Gazetesi Yazarı Ömür Gedik, İletişim ve Yönetim Danışmanı Can Çağdaş, HAYTAP Yönetim Kurulu Başkanı Av. Ahmet Kemal Şenpolat  ve Koza Yönetim ve Servis A.Ş. Genel Müdürü Levent Alatlı’dan oluşan seçici kurul tarafından değerlendirilmiştir.

Yapılan değerlendirme sonucunda birinci, ikinci, üçüncü ile 14 adet mansiyon ödüllerinin sahipleri aşağıda isimleri belirtilen fotoğraf sanatçıları olmuştur.

Birinci:            Fatih Balkan,

İkinci:                    Sercan Yılmaz,

Üçüncü:               Erkan Kalenderli.

Mansiyonlar:     Ahmet Oğuz Tezcanlı, Can Yücel, Gökhan Ali Koban, Hakan Öztürk, İ. Gülden Ardıç, Kadir Çivici, Nevcihan Güroğlu(2 fotoğraf), Sakine Suiçmez, Sebahattin Özveren, Serap Yurdaer Erboy, Süleyman Çam(2 fotoğraf), Şenay Arda.

Törende başarılı bulunan sanatçılar, yarışma anısına dağıtılan plaketlerin yanı sıra; 1.’lik ödülü için 1,500TL, 2.’lik ödülü için 1,000TL, 3.’lük ödülü için  500TL ve 14 adet mansiyon ödülü için 250’şer TL para ödüllerini de  almışlardır. Ödül töreninin ardından Tekstilken Koza Plaza’da seçici kurul tarafından sergilenmeye uygun bulunan 41  fotoğraftan oluşan serginin açılışı yapılmıştır. Bu Fotoğraf Sergisi Ekim ayı boyunca Tekstilkent Koza Plaza, C Blok’da (shopping mall) sanatseverlerin ilgisine açık tutulacaktır.

 

Dereceye giren fotoğrafları görmek için tıklayın...

 

koza_acilis_2011_1

 

koza_acilis_2011_2

 

koza_acilis_2011_4

 

koza_acilis_2011_5

 

koza_acilis_2011_6

 

koza_acilis_2011_7

 

koza_acilis_2011_8


 

opencart tema opencart temaları