Haytap'a Kurumsal Destek Veren Şirketler -HAYTAP'IN ARKADAŞLARI

smaller text tool iconmedium text tool iconlarger text tool icon 

 

HAYTAP’a kurulduğu günden bugüne kadar birçok önemli kurum ve lider şirket destek sağlamaktadır. Sizler de her türlü sosyal sorumluluk projeleri için de bizlerle temasa geçebilir, sahipsiz canlarımıza HAYTAP üzerinden yardım edebilir, onların kahramanı olabilirsiniz.

 

Aşağıdaki HAYTAP ile birlikte proje yürütenlerin şirketlerin sadece bir kısmını görebilirsiniz. Sizlere fikir vermesi açısından isimlerini ve nasıl destek sağladıklarını özet olarak paylaşmaya çalıştık. Her bir şirketin üzerine tıkladığınızda sizleri de heyecanlandırabilecek, yaratıcı fikirler verebilecek daha özgün proje tekliflerinizi bize sunabilirsiniz.


Aslında bu şirketlere biz HAYTAP'ın Arkadaşları demeyi daha çok tercih ediyoruz:

 

HAYTAP bugüne kadar:

 

KOZA YÖNETİM AŞ

( Garanti Koza İştiraki)

ERGO SİGORTA  AŞ

MİGROS AŞ

BOOKING.COM

PEDIGREE

EFE PROJECT NAKLİYAT

TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONU SÜPER LİG

KOZA PLAZA

İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

TOPLUMDA SES GETİREN SANATÇILAR

ANKARA RAMADA OTEL

ISTANBUL BAROSU

SAMSUN CANİK BELEDİYESİ

KIRÇİCEĞİ RESTAURANT

ÇANKAYA İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

CNN TURK

NATIONAL GEOGRAPHIC

ISTANBUL DENİZ OTOBÜSLERİ ( IDO )

KLIKSA.COM

Koza Yönetim Tekstilkent Yönetim Binası ( Garanti Koza AŞ iştiraki )

ARA GÜLER

TOYZZ SHOP

LEMAN KÜLTÜR

GETİR

İZMİR ÖZDİLEK AŞ

AJANS PRESS

METRO GROSSMARKET AŞ

PATİMAX ( Haytap , Opet istasyonları aracılığı ile resmi yakıt sponsoru )

ZEYTURSAN GIDA SANAYİ AŞ ( Berrak Turşuları )

CARREFOUR

MARS GIDA AŞ

TRIOLOGIQ

Sheraton Çeşme Hotel

gibi onlarca tanınmış kurum ya da topluma rol model olmuş kişi ile çalışmıştır / çalışmaktadır.

 

Yukarıda belirttiğimiz onlarca tanınmış kurum ya da topluma mal olmuş sayısız rol model kişi ile pek çok ses getiren projeye ortak imza attı. (Her bir şirketin üzerine tıklayarak ilgili linklerde yapılan çalışmalara bakabilir kısaca fikir sahibi olabilirsiniz.)Bu projelerin çoğu Anadolu'nun bir çok ücra köşesine röntgen cihazı, kulübe, mama, ilaç, hayvan bakımevi yapımı, eğitim çalışmaları, Haytap Yaşam Aracımız'a  sponsor olunması
ya da eğitim için afişlerin ve kitapçıkların bastırılması veya personel sponsoru olmak gibi çok farklı alanlarda hayat buldu. Bu ortak çalışmaların hepsinin fotoğraf ve faturalarını web sitemizde görebilirsiniz.

 

Tüm bunların yanında HAYTAP, Türkiye tarihinde ilk defa olarak TC BAŞBAKANLIK makamında hayvan haklarının konuşulup yasa boyutunda yapılması gereken değişikleri sanatçı dostları ile birlikte en üst merciye kadar çıkardığını da anımsatalım.

 

Gelirlerimizin nerede harcandığına, nasıl kullanıldığına ve yaptığımız çalışmalar hakkında fikir almak için buraya tıklayın lütfen :

Ayrıca rol model kişiler ve ünlü sanatçılarla yaptığımız çalışmalar hakkında kısa fikir elde etmeniz için de lütfen buraya tıklayın

Kurumsal destek talepleriniz için lütfen Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir adresine iletişim bilgilerinizi içeren bir e-mail gönderiniz. Sizlerle karşılıklı görüşerek hem hayvan dostlarımız hem de doğa için neler yapabileceğimize birlikte karar verelim.

 

Bu projelerin çoğu Anadolu'nun bir çok ücra köşesine röntgen cihazı, kulübe, mama, ilaç, hayvan bakımevi yapımı, eğitim çalışmaları,
 

opencart tema opencart temaları