Şirketler ve Haytap Ortak Çalışma Örnekleri

Çiçek Sepeti & HAYTAP İşbirliği ile Kütahya / Tavşanlı Belediyesi Bakımevine Ameliyathane

Çiçek Sepeti & HAYTAP İşbirliği ile Kütahya / Tavşanlı Belediyesi Bakımevine Ameliyathane

Doğru insanlar ve doğru çalışmalar ile Belediyeleri de ikna edince kazanan hayvanlar oluyor.
Çiçek Sepeti ve HAYTAP iş birliği ile Kütahya / Tavşanlı Belediyesi Bakımevinin de bir ameliyathanesi var artık..
HAYTAP üye Derneğimiz SHKD nin 3 kez yaptığı kısırlaştırma çalışmalarından sonra kazandırılan bu ameliyathane ile sokaktaki dostlarımız artık daha güvenli ellerde.

Sizler de kurumsal ve bireysel destekleriniz için lütfen Haytap'a ulaşın : bilgi@haytap.org

 

 

 

 

 

 

 

Çiçek Sepeti & Haytap İşbirliği İle Taşıma Çantaları Alındı

Çiçek Sepeti & Haytap İşbirliği İle Taşıma Çantaları Alındı

 

Köpek sahiplendirmesi yapan, tedavi için iller arası nakil yapmak zorunda kalan tüm saha çalışanları bilir ki köpek taşıma kapları en elzem ihtiyaçlardan biridir.
Çiçek Sepeti & HAYTAP iş birliği ile alınan 8 adet boy boy taşıma kapları tüm gönüllülerin hizmetine girmiştir.
Bundan böyle çocuklarımız taşıma kabı sıkıntısı çekmeden hızlıca ve konforlu bir şekilde nakledilebilecek.


Teşekkürler Çiçek SepetiSon Güncelleme ( Salı, 21 Kasım 2017 14:21 )

English Home & Haytap Sosyal Sorumluluk Projesi

English Home & Haytap Sosyal Sorumluluk Projesi


Haytap' ın kurumsal firmalarla gerçekleştirdiği çalışmalara English Home destek veriyor. Ev dekorasyon trendlerinin belirleyicisi, yaşam alanlarınıza güzellik katan English Home,“Minik Dostlarımızın Renkli Dünyası” temalı ürünlerden elde edeceği gelirin bir kısmını, sahipsiz hayvanların hayat koşullarını iyileştirmek üzere “HAYTAP” projelerine aktarıyor. Temada yer alan, evcil hayvan yatağından eğitici oyuncaklara, ferforje cam su kaplarından rengarenk suluklara yüzlerce pet bakım ürünü, tüm English Home mağazalarında “Minik Dostlarımızın Renkli Dünyası” temasında! Sınırlı sayıda üretilen tema ürünlerine ulaşmak için; 320’yi aşkın English Home mağazasından size en yakın olanını ziyaret edebilirsiniz. Zor koşullarda yaşam mücadelesi veren sahipsiz hayvanlara el uzatabilmemiz için, siz de Haytap’ a kurumsal olarak yardım edebilirsiniz. Soru ve önerileriniz için lütfen bilgi@haytap.org ‘ a yazınız.
Son Güncelleme ( Perşembe, 30 Kasım 2017 13:17 )

CK Akdeniz Elektrik ve Haytap İşbirliğinde İkinci Adım

CK Akdeniz Elektrik ve Haytap İşbirliğinde İkinci Adım

 

Eğitim Tiyatrosu Çocuklarla Buluştu

 

‘Enerjimiz Dostlarımız İçin’ diyerek, sahipsiz ve yardıma muhtaç sokak hayvanlarının tedavi masraflarını üstlenen CK Akdeniz Elektrik, bu kez çocuklarda hayvan hakları ile ilgili farkındalık yaratmayı amaçlayan HAYTAP Eğitim Tiyatrosu’nun sahnelenmesine destek verdi.

 

Perakende elektrik sektörünün öncü şirketlerinden CK Akdeniz Elektrik, kurumsal sosyal sorumluluk çalışmaları kapsamında Hayvan Hakları Federasyonu (HAYTAP) ile yürüttüğü işbirliğini bir adım daha ileriye götürdü. Enerji sektöründe bir ilke imza atarak Antalya, Burdur ve Isparta’daki sahipsiz, yardıma muhtaç ve kötü muamele gören sokak hayvanlarının tedavi masraflarını üstelenen CK Akdeniz Elektrik, bu kez de HAYTAP’ın hayvan haklarını anlatan ve çocuklara hayvan sevgisini aşılamayı amaçlayan eğitim tiyatrosu ‘Bremen Mızık-çıları’nın Antalya’da sahnelenmesine destek verdi.

3 OYUN SAHNELENDİ

CK Akdeniz Elektrik sponsorluğunda, Antalya’da bulunan okullarda 3 tiyatro oyunu organize edildi. 17 Kasım tarihinde sırasıyla Antalya Sınav Koleji, Nesibe Aydın Koleji ve Antalya Bilge Adam Koleji’nde sahnelenen oyuna öğrenciler büyük ilgi gösterdi. Yaklaşık bir yıl süren çalışma ve provalardan sonra ‘Moda Sahnesi’ tarafından 6 kişilik profesyonel bir ekiple sahnelenmeye hazır hale gelen ‘Bremen Mızık-çıları’ adlı tiyatro oyunu, yunus parklarından sirklere, pet shoplardan deney gerçeğine kadar hayvan hakları ihlallerini çocukların dilinden çocuklara anlattı.

FARKINDALIK YARATILMASI HEDEFLENİYOR

Sosyal sorumluluk bilinci ile hayvan hakları konusunda bir farkındalık yaratmayı hedeflediklerini dile getiren CK Akdeniz Elektrik Genel Müdürü Erol Değerli, “Özellikle hizmet verdiğimiz bölgede yaşayan sokak hayvanlarının haklarını gözetmek, bölgemizdeki çocuklara ve yetişkinlere hayvan sevgisini aşılamak için çalışmalar yürütüyoruz. Öncelikli olarak Antalya, Isparta ve Burdur’da tedaviye muhtaç sokak hayvanlarının eski sağlıklarına kavuşmaları için kaynak yaratıyoruz. Tüm bakım ve tedaviler HAYTAP’ın gözetimindeki uzman veterinerler tarafından yapılıyor. Bir yandan‚ sokak hayvanlarımıza destek olurken bir yandan da başta çocuklarımız olmak üzere toplumda eğitim ve hayvan sevgisi adına bir farkındalık yaratmak istiyoruz. Eğitim çalışmaları kapsamında sahnelenen tiyatro oyunu, çocuklarımıza hayvan haklarını anlatabilmenin en güzel yollarından biri. Hem hayvan sevgisini yaymak hem de eğitime ve doğaya karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek adına bu tarz sosyal sorumluluk projelerimiz devam edecek. ” değerlendirmesinde bulundu.

 

Toyzz Shop & Haytap İşbirliği ile Aydın'a Yoğun Bakım Ünitesi Alındı

Toyzz Shop & Haytap İşbirliği ile Aydın'a Yoğun Bakım Ünitesi Alındı

Son Güncelleme ( Perşembe, 19 Ekim 2017 10:05 )

Sayfa 1 > 15

opencart tema opencart temaları