Diğer kurumlar ve HAYTAP Ortak Çalışmaları

Toyzz Shop & Haytap İşbirliği ile Batman Belediyesi İçin Operasyon Malzemesi Alındı

Toyzz Shop & Haytap İşbirliği ile Batman Belediyesi İçin Operasyon Malzemesi Alındı

 

Tüm Türkiye ve Kuzey Kıbrıs’ta sahipsiz hayvanların korunmasına katkı sağlamak, yaşam koşullarının iyileştirilmesine destek olmak ve hayvan hakları ile ilgili farkındalık yaratmak amacı ile proje HAYTAP işbirliğinde gerçekleştiriliyor.


Çocukların destekçisi olduğu kampanyada, tüm Toyzz Shop mağazaları ve www.toyzzshop.com’da satışa sunulan Fun Dough 4’lü oyun hamurunun her birinden elde edilen gelirin iki TL’si, Türkiye’nin güçlü hayvan haklarını koruma federasyonu HAYTAP’ın çalışmalarında kullanılmak üzere Toyzz Shop tarafından sahipsiz hayvanlarının kumbarasında biriktiriliyor.


 

Bir yıl boyunca devam edecek kampanya ile geleceğimiz olan çocukların hayvan hakları gönüllüsü olması ve duyarlılıklarının desteklenmesi için “Hayvan Haklarında Farkındalık Yarat, Sen de Paylaş Kampanyası” ile Toyzz Shop tüm hayvan severleri mağazalarına davet ediyor.

 

Mağazalar ile birlikte sosyal medyada da projeye tam destek Toyzz Shop ve HAYTAP’tan.

 

Toyzz Shop sosyal medya kanalarından kampanya programına tam destek verecek.

 

Sevdikleri hayvan figürlerini oyun hamurları ile şekillendirecek olan çocukların, eserleri sosyal medyada #sendepaylas etiketi ile paylaşılacak. Çocuklar ile ortak bir çalışmada yer almanın sevinci ile projeye tüm hayvan sever dostların destek vermesi bekleniyor.

 

 

 

Son Güncelleme ( Cuma, 13 Ocak 2017 13:31 )

 

Sheraton Çeşme Hotel & Haytap işbirliği ile artan yemekler sokak hayvanlarına gidiyor!

Sheraton Çeşme Hotel & Haytap işbirliği ile artan yemekler sokak hayvanlarına gidiyor!

Haytap , Turkiye'nin onemli otellerinden Sheraton Çeşme ile ortak projeye girerek başarilarina "onlar" adina bir yenisini ekliyor...

Sizler de her turlu kurumsal ve bireysel destekleriniz icin bizlerle temasa gecin binlercesine ulasalim.

bilgi@haytap.org

 

 

Son Güncelleme ( Cuma, 30 Aralık 2016 14:54 )

Berrak Turşuları Haytap Dostluğu Kütahya Operasyonu İle Daha da Perçinlendi

Berrak Turşuları Haytap Dostluğu Kütahya Operasyonu İle Daha da Perçinlendi

 

BERRAK TURŞULARI SOSYAL MEDYA BİLDİRİSİ;

Merhaba,
Biz Berrak ailesiyiz.

Yıllardır tarlalarımızda karşımıza çıkan kedi ve köpekleri tedavi ettirirken, kendimizi, 5 senedir de hayvanları sahiplendirirken ve tam zamanlı bakarken bulduk, çünkü seviyoruz. Evet, seviyoruz.

Bugün 2,7 dönümlük özel bir alanda 8 köpeğimize bakmaktayız. Hâlâ, etrafta bulduğumuz yaralı hayvanları, tedavi ettirip sahiplendirmekteyiz. Tedaviye muhtaç daha çok cana yardım etmek için de, 2016’dan beri HAYTAP’ın sponsorları arasında yer almaktayız.

Her ay değişik kliniklerden gelen, toplamı 2.500 TL olan tedavi faturalarını ödüyoruz. Yaralı/hasta hayvanların tedavilerinin ve faturalarının resimlerini, HAYTAP hem sayfasında hem de bizimle paylaşıyor. O bağlantıları da, internet sayfamızda ve sosyal medya hesaplarımızda yayınlıyoruz.

HAYTAP’ın Kütahya Barınağı’na ilişkin müdahalesine de aynı şekilde sponsor olduk ve bize barınaktaki hasta 3 yavrunun Berrak Turşuları sponsorluğunda Eskişehir'de tedavi edileceği bildirildi. Bekledik. Bir "belediye barınağından can kurtarmanın garip duygusu içinde“.

Kütahya’ya gidildikten sonra, barınaktaki 37 canın birden çıkartılmasına karar verildiğini duyunca, Berrak Turşuları olarak bütçemizi iki katına çıkarmayı teklif ettik ve HAYTAP kabul etti. Canlar, Eskişehir’de kapasite yetersizliğinden İstanbul’a getirilirken, Berrak Turşuları olarak bütçemizi biraz daha arttırma teklifinde bulunduk. Ancak HAYTAP, diğer fedakar kişi ve kurumlardan gelmeye başlayan yardımları da kullanmaya karar vererek, bize ağır hasta 5 yavru ve 1 felçli yetişkin köpeğin sponsorluğunu verdi. Berrak Turşuları olarak, ihtiyaç duyulursa bu 6 canın yanında, Kütahya mağduru diğer hasta canların tedavilerinin devamını da, elimizden geldiğince üstlenmekten onur duyarız.

Dileğimiz; bizi de günlerdir arayarak, bu tür sponsorluklara “nasıl katkımız olur” diyen irili ufaklı iş ortaklarımız gibi, diğer hayvan dostu kurumların heveslerinin asla kırılmaması. Kimsesizliğe bırakılmış ve hatta bu durumları çeşitli yollarla normalleşen, unutulan canlara, birlik olursak daha da çok sahip çıkmamız mümkün.

Türkiye’nin kimsesiz hayvanlar için cehennem olabildiğinin farkındayız.

Ülkemizi seven ve olumsuzlukların üstüne giderek, daha iyi bir yaşam alanı inşa etmeye ant içmiş bir avuç turşucu olarak, tüm güzel paylaşımlarınız ve özellikle son bir senedir gösterdiğiniz maddi manevi destekleriniz için, hepinizin ellerinden öperiz.

Vicdanınız bol olsun.

Son Güncelleme ( Cuma, 30 Aralık 2016 10:57 )

Haytap ve Petlebi İşbirliği ile Ünye'deki Canlara Ulaşan Mama Bağışları

Haytap ve Petlebi İşbirliği ile Ünye'deki Canlara Ulaşan Mama Bağışları

Petlebi.com & HAYTAP işbirliği içinde yapılan mama bağışları Ünye'de sahipsiz sokak hayvanlarına ulaştı.

Petlebi üyeleri, barınaklara bağış kapsamında aldıkları ürünlerin bir kısmını Haytap'a bağışladılar. Haytap aracılığıyla bu mamalar Ünye'deki muhtaç canlara ulaştırıldı.

Petlebi 'ye Haytap ailesi olarak verdikleri destek için sonsuz teşekkür ediyoruz.

 

 

 

 

Son Güncelleme ( Cuma, 13 Ocak 2017 12:51 )

(*)TRİLOGIQ 'in HAYTAP İçin Ürettiği Sedyeler ile Canlar Güvende

(*)TRİLOGIQ 'in HAYTAP İçin Ürettiği Sedyeler ile Canlar Güvende

Hiç bir can karga tulumba ya da el arabasıyla taşınacak kadar kıymetsiz değildir.

Bunu hep biliyor, hep savunuyorduk ki ilk adım yine HAYTAP tan geldi.


Anadolu' nun dört bir yanına TRİLOGIQ ile el ele vererek sedyeler yolladı. Patili dostlarımız bu sedyeler ile hem dış etkenlerden korunuyor hem de düşme tehlikesi olmadan cana yakışır şekilde taşınıyor. Bitlis Eren üniversitesinde karların üstünde doğum yapmak üzereyken fark edilen bu güzel anne adayı Tatvan Belediyesi Kısırlaştırma ve Rehabilitasyon merkezinde tedavi ve koruma altına alındı.


BİTLİS HAYTAP


Gurneys Produced by TRİLOGIQ for HAYTAP Keep Animals


No soul deserves to be pushed and pulled around or transported in hand trucks.

We always knew this and have always defended this stand-point, and once again the first step in the right direction was made by HAYTAP.

We have sent animal transportation gurneys, which were created in collaboration with TRİLOGIQ,to all corners of Anatolia. Our 4 pawed friends can now be transported while being protected from outside dangers and without the danger of falling out in a very decent and humane way, as any living being deserves to be transported. A female dog was discovered trying to give birth on top of a snow covered area in Bitlis's Eren University campus. This soon-to-be-mother was transported to Tatvan Municipality Spay & Neuter and Rehabilitation Center for some much needed aftercare and protectio


HAYTAP in BİTLİS

 

Son Güncelleme ( Salı, 06 Aralık 2016 16:41 )

Sayfa 1 > 10

opencart tema opencart temaları