Bağış

Bağışlarınız İçin Haytap Resmi Banka Hesap Numaraları

Bağışlarınız İçin Haytap Resmi Banka Hesap Numaraları

Haytap 'a yapacağınız bağışlar için lütfen valilik denetiminde bulunan resmi banka hesaplarımızı kullanın. Bunun dışında ayrıca kredi kartı ile düzenli ödeme talimatı da verebilirsiniz.

Buradaki  linke tıklayıp gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz.

www.haytapshop.com 'dan yaptığınız alışverişlerinizden elde edilen gelirin nerede kullanıldığını merak ediyor ya da www.sosrooms.com'dan yaptığınız otel rezervasyonlarından gelen gelirlerin yahut da doğrudan yaptığınız bağışlarınızın nerede kullanıldığı ile ilgili olarak web sitemizde kısa bir gezinti yapabilir ya da buraya tıklayabilirsiniz.

Kurumsal bazda destek vermek istiyrosanız lütfen haytap@haytap.org üzerinden iletişim sağlayın.

Şu anda en önemli ihtiyacımız yaralı canlarımız için veteriner tedavi ilaç pansiyon gibi çok ciddi boyuta ulaşan giderlerimiz. Bu konuda sürekli bağışçılara ihtiyacımız var. Bizlere gelen ihbar sayısı tahminlerinizin çok üzerinde. Her bir ihbarın maliyeti çok çok yüksek. Bu konuda özellikle kurumsal bazda destek olmak isteyen firmaların bizlerle temasa geçip yapacakları bağışları ilgili veteriner kliniklerine fatura karşılığında yapılmasına aracı olabileceğimizi bildirmek istiyoruz.

Çoğu tedavileri beleidyelere yaptırtsak da , belediyelerin üstesinden gelemediği ağır kırık ameliyat trafik kazası gibi durumlar için maalesef  Haytap'a bağış olarak gelen beş liralala on liralarla yaralı bir hayvanın acısını dindirebilmemiz mümkün değil. Bu konuda sürekli olarak  ciddi desteğe ihtiyacımız olduğunun bilinmesini , her türlü işbirliğine açık olunduğunun bilinmesini isteriz.

Son Güncelleme ( Çarşamba, 25 Mayıs 2016 11:19 )

3 Boyutlu Tshirtler www.haytapshop.com 'da Satışta

3 Boyutlu Tshirtler www.haytapshop.com 'da Satışta

Türkiye'de Haytap tarafından yurtdışından ithal edilen ve sadece orjinal olarak www.haytapshop.com üzerinden satılan üç boyutlu tshirtler üç yıldır beğenize sunulmuştur.


 


Gönüllülerimizi hemen uyarmak isteriz ki bu tshirtlerin görselleri kullanılarak maalesef piaysada bir çok taklidi çok daha ucuza ve çok kötü kaliteli olarak farklı gel geç firmalar tarafından da satılmaktadır.


Lütfen bu konuda dikkatli olunuz.


Ayrıca bu ürünler ithal olduğundan görselleri telif hakları korunduğundan maliyetleri de Haytap'a pahalı olarak geldiğinden yapacağınız alışverişleri lütfen tekstil ürünü almaktan çok bir bağış olarak değerlendirin.

 

 

Ürünlerimizin daha fazla çeşidini www.haytapshop.com üzerinden  inceleyebilirsiniz


Tişört kumaşı :
Tişörtlerimiz, dikiş iplikleri dahil %100 pamukdur.
Tişörtler üretim sırasında çektirilmiştir.
Tişörtün üzerindeki etikette tavsiye edildigi şekilde ılık-soğuk suda yikandğinda, tişörtlerin boyutlarında değişim olmayacağı gibi deseninde ve renginde de herhangi bir bozulma olmayacaktır…
Çamaşır makinalarında hassas yıkama programı tercih edilmeli ürün tersinden yıkanmalıdır.

Baskı tekniği :
Tişörtlerimizde ve baskıda kullanılan boyalar tamamen organiktir.Tshirtler üretim tekniği açısından dünyadaki en yüksek kalite sertifikasi olan “Oeko-Tex 100 Certification”ına sahip ender tişört markalarından biridir.
Hiçbir şekilde vücuda zararlı kimyasal madde barındırmaz.
Tshirt üzerine HAYTAP Logosu işlenmiştir.
www.haytapshop.com


Son Güncelleme ( Pazartesi, 23 Kasım 2015 14:11 )

 
Online Bağış


HAYTAP' A KREDİ KARTINIZLA ONLİNE OLARAK BAĞIŞ YAPIN !


Türkiye' nin hayvan hakları konusunda kurulmuş, ilk federasyonu olan Haytap Hayvan Hakları Federasyonu' na yapacağınız bağışlar, ülkenin dört bir yanındaki muhtaç hayvanlara yardım olarak ulaştırılmaktadır. Yüksek güvenlikli sayfada, kredi kartınızı kullanarak güvenle bağış yapabilirsiniz. Aylık düzenli yapacağınız bağışlar sayesinde, muhtaç hayvanlara yardım eli uzatmış olacaksınız. Dilerseniz bir seferlik, dilerseniz aylık olarak düzenli bağış yapabilirsiniz.

  • Haytap' ın tüm banka hesapları İçişleri Bakanlığı, İstanbul Valiliği ve İstanbul İl Dernekler Müdürlüğü tarafından denetlenmektedir.
  • Sağdaki sütunda, "Aylık düzenli bağış yapmak istiyorum" seçeneğini işaretlerseniz, belirleyeceğiniz tutar, her ay aynı tarihte kredi kartınızdan otomatik olarak çekilecektir.


Bağışlarınızın nerede kullandığını merak ediyorsanız, buraya tıklayın .

KREDİ KARTINIZLA BAĞIŞ YAPMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN

 

 

Haytap'a Destek Ol ! Bağış Yap !

Haytap'a Destek Ol ! Bağış Yap !

Haytap Hayvan Hakları Federasyonuna Dilediğiniz Miktarda Bağış Yapabilmek için Lütfen Aşağıdaki Düğmeyi Tıklayınız ...


 

 

 

 

 

 

 Son Güncelleme ( Çarşamba, 20 Mart 2013 13:42 )


opencart tema opencart temaları