Haytap'a Bağış Yapmak ve Müthiş Fotoğraflardan Elde Etmek İçin İşte Fırsat !

smaller text tool iconmedium text tool iconlarger text tool icon

Fotoğraf 1 : LUCCA, İTALYA


Fotoğraf sanatçısı Aslı Aybars, ‘Patiler için Gezdim’ isimli sergiden seçtiği çeşitli fotoğrafları bu defa Diyarbakır 'ın Sur bölgesinden kurtarılan minik dostlarımızın taşınması, tedavisi ve beslenmesi için bağışlanacaktır.


Aşağıda örneklerini gördüğünüz birbirinden harika fotoğraflar , resmi hesaplarımıza yapacağınız bağışlarınız karşılığında hediye olarak harika bir sunum ile adresinize yollanacaktır.Hangi fotoğrafı hediye olarak almak istiyorsanız lütfen Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir üzerinden haytap merkez ofisimizle temas sağlayın.

Bağışlarınızı resmi banka hesaplarımıza yapabileceğiniz gibi mail order ( kredi kartınızı telefonla söyleyerek ya da form doldurarak  da ) yapabilirsiniz ( buraya tıklayın)

 

Fotoğrafçı Aslı Aybars'ın daha önceki fotoğraf sergisi ve sergi sonucu bağış karşılığı hediye olarak verilen Haytap ile ortak çalışması hakkında bilgi almak istiyorsanız lütfen buraya tıklayın

Fotoğrafların son haline gelmesinde destekleri  olan DİFOLAB'a ayrıca Haytap ailesi olarak teşekkür ediyoruz.


 
Fotoğraf 2: MANAROLA,  CINQUE TERRE, iTALYA
Fotoğraf 3: PISA KULESİ, BOLONYA, İTALYAFotoğraf 4: RIALTO KÖPRÜSÜ, VENEDİK, İTALYA


Fotoğraf 5 : RIOMAGGIORE, CINQUE TERRE, İTALYA

 

Fotoğraf 6: BURANO ADASI, İTALYA

 

 

Fotoğraf 7: ZİNCİR KÖPRÜSÜ, BUDAPEŞTE, MACARİSTAN

 

Fotoğraf 8: VERNAZZA, CINQUE TERRE, ITALYA

 

Fotoğraf 9: RIALTO KÖPRÜSÜ, VENEDİK, İTALYA

Fotoğraf Basım Tekniği Hakkında Açıklama :

70X100 CM C-PRINT  F.METALİK BASKI + 3MM PLEKSİGLAS SANDVİÇ + KOMPOZİT PANEL + 20X20 PROFİL (1250 TL)


50X75 CM C-PRINT  PARLAK BASKI + 3MM PLEKSİGLAS SANDVİÇ + KOMPOZİT PANEL + 20X20 PROFİL (700 TL)

35X40 CM C-PRINT  PARLAK BASKI + 3MM PLEKSİGLAS SANDVİÇ + KOMPOZİT PANEL + 10X10 PROFİL (500 TL)

16X24 CM C-PRINT F.METALİK + 5MM FOTOBLOK + ASKILIK (100 TL)

Güvenlik pakette tarafınıza kargo yapılacak olup , kargo ücreti alıcıya aittir. Bizimle haytap @ haytap.org adresi üzerinden temas sağlayabilirsiniz. 


Aslı Aybars Kimdir?

Marmara Üniversitesi Öğretim Üyesi, 15 yılı aşkın süredir Kadıköy Hayvan Dostları Platformu Üyesi, Kadıköy ve Ataşehir Geçici Hayvan Bakım Merkezlerinde aktif gönüllü olan Aslı Aybars, 2012 yılından bu yana gezi fotoğrafları çekiyor. Kendisi Büyük Kulüp ve Moda Deniz Kulübü üyesidir.

3 Nisan 2016 Pazar günü gerçekleştirdiği ‘Patiler için Gezdim’ isimli fotoğraf sergisi sayesinde elde edilen tüm gelir ve sponsorlardan alınan mama desteğini Çevre ve Sokak Hayvanları Derneği ile Haytap aracılığıyla sahipsiz hayvanlar yararına bağışlamıştır.

Aslı Aybars ‘Patiler için Gezdim’ isimli sergiden seçtiği çeşitli fotoğrafları bu defa Sur’dan kurtarılan minik dostlarımızın tedavisi için bağışlayacak.


 

opencart tema opencart temaları