Patiler İçin Gezdim

smaller text tool iconmedium text tool iconlarger text tool icon

 

3 Nisan 2016 Pazar günü Aslı Aybars’ın karelerinden oluşan “Patiler İçin Gezdim” fotoğraf sergisine Istanbul Kadıköy'deki Moda Deniz Kulübü ev sahipliği yapıyor. HAYTAP Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Kemal Şenpolat’ın katılacağı keyifli bir söyleşinin de yer aldığı bu hafta sonu etkinliğinin, tüm geliri sahipsiz hayvanların bakım ve tedavisi için kullanılacak.NTV Haber spikeri Buket Aydın Baykal’ın sunumuyla açılacak olan serginin devamında Baykal, Moda Deniz Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Teoman Taşpınar ve Avukat Ahmet Kemal Şenpolat ile bir söyleşi gerçekleştirecek.

Marmara Üniversitesi öğretim üyesi olan ve 15 yılı aşkın süredir Kadıköy Hayvan Dostları Platformuna gönül veren Aslı Aybars, 2012 yılından bu yana çektiği gezi fotoğraflarını hayvanlara destek olmak için derledi.

Pek çok hayvansever kişi ve kuruluşu buluşturacak olan “Patiler İçin Gezdim” sergisi 3 Nisan 2016 Pazar günü 16.00-19.00 arasında düzenlenecek renkli bir açılış kokteyli eşliğinde hayata geçecek. Serginin ziyaretçileri dünyanın farklı bölgelerinde çekilmiş çarpıcı fotoğrafların keyfini çıkartırken, sahipsiz sokak hayvanlarının daha iyi bir yaşama kavuşmasına da katkıda bulunacaklar.

Hayvan dostu sponsorların sağladığı yüklü mama desteğinin yanı sıra, serginin tüm geliri de hayvan bakımevlerine bağışlanacak. Haytap sergi boyunca stand açacak , kendi ürünlerini , afişlerini , hayvan hakları ile ilgili kitapların dağıtılmasını sağlayacak .

Tüm gönüllülerimizi destek olmak için bekliyoruz.

 

3 Nisan Pazar günü Aslı Aybars’ın karelerinden oluşan “Patiler İçin Gezdim” fotoğraf sergisine Moda Deniz Kulübü ev sahipliği yapıyor. HAYTAP Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Kemal Şenpolat’ın katılacağı keyifli bir söyleşinin de yer aldığı bu hafta sonu etkinliğinin, tüm geliri sahipsiz hayvanların bakım ve tedavisi için kullanılacak.
patiler-icin-gezdim-sergi
Marmara Üniversitesi öğretim üyesi olan ve 15 yılı aşkın süredir Kadıköy Hayvan Dostları Platformuna gönül veren Aslı Aybars, 2012 yılından bu yana çektiği gezi fotoğraflarını hayvanlara destek olmak için derledi.
sergi-ajanimo-1
Pek çok hayvansever kişi ve kuruluşu buluşturacak olan “Patiler İçin Gezdim” sergisi 3 Nisan Pazar günü 16.00-19.00 arasında düzenlenecek renkli bir açılış kokteyli eşliğinde hayata geçecek. Serginin ziyaretçileri dünyanın farklı bölgelerinde çekilmiş çarpıcı fotoğrafların keyfini çıkartırken, sahipsiz sokak hayvanlarının daha iyi bir yaşama kavuşmasına da katkıda bulunacaklar.
sergi-ajanimo-2
Hayvan dostu sponsorların sağladığı yüklü mama desteğinin yanı sıra, serginin tüm geliri de Çevre ve Sokak Hayvanları Derneği gözetiminde, bakımevleri ve sokaklarda yaşayan hayvanların tedavisi için kullanılacak.
sergi-ajanimo-3
Haber spikeri Buket Aydın Baykal’ın sunumuyla açılacak olan serginin devamında Baykal, Moda Deniz Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Teoman Taşpınar ve Avukat Ahmet Kemal Şenpolat ile bir söyleşi gerçekleştirecek.

 

opencart tema opencart temaları