Bağışlarınız İçin Haytap Resmi Banka Hesap Numaraları

smaller text tool iconmedium text tool iconlarger text tool icon

Haytap 'a yapacağınız bağışlar için lütfen valilik denetiminde bulunan resmi banka hesaplarımızı kullanın. Bunun dışında ayrıca kredi kartı ile düzenli ödeme talimatı da verebilirsiniz.

Buradaki  linke tıklayıp gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz.

www.haytapshop.com 'dan yaptığınız alışverişlerinizden elde edilen gelirin nerede kullanıldığını merak ediyor ya da www.sosrooms.com'dan yaptığınız otel rezervasyonlarından gelen gelirlerin yahut da doğrudan yaptığınız bağışlarınızın nerede kullanıldığı ile ilgili olarak web sitemizde kısa bir gezinti yapabilir ya da buraya tıklayabilirsiniz.

Kurumsal bazda destek vermek istiyrosanız lütfen Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir üzerinden iletişim sağlayın.

Şu anda en önemli ihtiyacımız yaralı canlarımız için veteriner tedavi ilaç pansiyon gibi çok ciddi boyuta ulaşan giderlerimiz. Bu konuda sürekli bağışçılara ihtiyacımız var. Bizlere gelen ihbar sayısı tahminlerinizin çok üzerinde. Her bir ihbarın maliyeti çok çok yüksek. Bu konuda özellikle kurumsal bazda destek olmak isteyen firmaların bizlerle temasa geçip yapacakları bağışları ilgili veteriner kliniklerine fatura karşılığında yapılmasına aracı olabileceğimizi bildirmek istiyoruz.

Çoğu tedavileri beleidyelere yaptırtsak da , belediyelerin üstesinden gelemediği ağır kırık ameliyat trafik kazası gibi durumlar için maalesef  Haytap'a bağış olarak gelen beş liralala on liralarla yaralı bir hayvanın acısını dindirebilmemiz mümkün değil. Bu konuda sürekli olarak  ciddi desteğe ihtiyacımız olduğunun bilinmesini , her türlü işbirliğine açık olunduğunun bilinmesini isteriz.

 

opencart tema opencart temaları