BURÇ İNŞAAT 'tan Tedavideki Atlar İçin Talaş Desteği.. !

smaller text tool iconmedium text tool iconlarger text tool icon

Ülkemizde şiddet mağduru hayvanların başında geliyor atlar ve eşekler.. Güçleri tükenene kadar çalıştırılan, hasta yorgun olup yük çekemediklerinde kırbaçlanıp dövülen, ve ayakları kırılıp 'işe yaramaz ' ! hale gelince çöp gibi sokağa ormana atılan hayvanlar...

İstanbul Üniversitesi veteriner fakültesi böyle hayvanlar için kurtuluş, umut kapısı.. Alabildiğimizi alıp getiriyor uzman hocaların deneyimli ellerine teslim ediyoruz. 

İstanbul Üniversitesi veteriner fakültesi bünyesinde 'atçılık' bölümü de olması sebebiyle atlar eşekler burada profesyonel bakım görüyorlar.. 

Fakültedeki atların en büyük ihtiyaçlarından biri 'talaş' Talaş atların altılarına seriliyor ve böylece hem atların bastıkları zemin kaymaz oluyor hem üstünde yattıklarında yumuşak bir yatak olmuş oluyor, hem de temizlemede kolaylık sağlıyor ve hijyenik oluyor..

Talaş konusunda destek beklediğimizi HAYTAP web sayfasında görüp bize ulaşan BURÇ İNŞAAT yönetimi bu konuda destek verebileceklerini bildirdiler. 

Haytap Yaşam Aracı ile Burç İnşaat şantiyesine giden gönüllülerimiz talaşları alıp fakülteye ulaştırdılar.. 

BURÇ İNŞAAT'a  duyarlılıklarından ve örnek davranışlarından dolayı çok teşekkür ediyoruz..

Gönüllülerimiz Murat Sakin ve Burak Sakin'e emeklerinden dolayı teşekkür ediyoruz. 

Atlar ve diğer tedavi gören hayvanlar için havlu desteği, ve bu çalışmada olduğu gibi talaşların nakliyesi konusunda araç ve gönüllü desteklerine ihtiyacımız oluyor. 

Küçücük katkılarla çok büyük işler yapabiliriz, yeter ki güçlerimizi imkanlarımızı birleştirelim..el ele verelim..


Yaşam Ellerinizde..


Destek vermek ve gönüllü olmak için

0507 510 23 30 Ege Sakin
 

opencart tema opencart temaları