Yaşam Arabası Ekibi Enez'de

smaller text tool iconmedium text tool iconlarger text tool icon

enez_turu_2012_2HAYTAP Ekibi Enez DOHAYKO temsilcisi Selma hanım ve Keşan DOHAYKO temsilcisi Tülay hanım ile birlikte Enez kaymakamını makamında ziyaret ettiler..

HAYTAP 1. tarkya turundan bu yana herhangi bir ilerleme olmaması konusunda görüştüler, bunun sebepleri ve çözümü üzerinde durdular.. Keşan bölgesinde yapılan çalışmaları anlatıp benzer çalışmların Enez'de de yapılmasını istediler.

Kaymakam bey Bölgede yapılacak tüm çalışmlara kaymakamlık olarak destek vereceklerini ifade etti ancak sahipsiz hayvan bakımevi yapımının ve bölgedeki hayvanların aşılanıp kısırlaştırılması konusunda Beldiyenin sorumlu olduğunun altını çizdi.

Bölge temsilcileri ile temasta kalarak konuşulan konuların bir an önce hayta geçmesinin önemini vurgulayan kaymakam bey gönüllülerden kendisi ile temas halinde kalmalarını rica etti. Ayrıca federasyondan ile de eğitim blinçlendirme kısırlaştırma faaliyetleri gibi konularda işbirliği içinde olmayı istediklerini söyledi.

enez_turu_2012_3Kaymakam bey ile geçen olumlu görüşmenin ardından, Enez sokaklarında anonslar yapıldı, enez'in pazarı olması ve çevre köy halkının da enez'de olması sonucu oldukça kalabalık gruplar HAYTAP merhamet anonslarını dinlediler. Haytap Yaşam Arabasının yanına gelen ilgili insanlara broşürler dağıtıldı, gönüllü çalışmlarda yer almaları için organize olmaya davet edilen ilgililerin iletişim bilgileri alındı..

Ekip ardından İpsala'ya doğru yola çıktı..

Enez'de yapılan çalışmalarda yardımcı olan Enez DOHAYKO temsilcisi Selma YILMAZ'a, Özkan Restaurant'a ve Özkan GÖNENÇ'e, Can BİTİKLİ, Celal BİTİKLİ', Rüveyda BİTİKLİ'ye, Emrah ŞEVLE, eyda ŞEVLE, Behice ŞEVLE'ye, Keşan DOHAYKO temsilcisi Tülay KAHVECİ'ye, Enez'li hayvanseverlere teşekkür ediyoruz.

Ege SAKİN

HAYTAP Temsilcisi

 

enez_turu_2012_4

 

enez_turu_2012_5

 

enez_turu_2012_6

 

enez_turu_2012_7

 

opencart tema opencart temaları