Haytap, Doğuş Okullarında Eğitimde

smaller text tool iconmedium text tool iconlarger text tool icon

dogus_okullari_egitim_2012_1‘Yardım Eli’ Kampanyası Sokak Hayvanlarına Uzandı

Doğuş Eğitim Kurumları İngilizce Bölümü’nün her yıl geleneksel olarak gerçekleştirdiği HELPING HANDS (Yardım Eli) etkinliğinde bu yıl 6,7 ve 8. sınıf öğrencilerimiz, HAYTAP derneği aracılığıyla sokak hayvanlarına yardım eli uzattı.

Etkinlik, 23 Aralık 2011 Cuma günü, ilköğretim öğrencilerinin katılımıyla gerçekleşti. Etkinlik gününden iki hafta öncesinden başlayarak öğrenciler; tercih ettikleri çeşit ve miktarlarda kedi ve köpek maması temin edip kendi grupları adına İngilizce öğretmenlerine teslim ettiler. Malzeme bağışında bulunan her öğrenci, grubuna puan kazandırdı. İkinci aşamada ise 6,7,8. sınıf öğrencileri, 23 Aralık Cuma günü öğlen teneffüsünde grupları adına stantlar açtı. Öğrenciler, bu stantlarda evden getirdikleri ev yapımı yiyecek, kitap, CD, oyuncak, kırtasiye ürünleri vb. malzemelerin satışını yaparak nakit bağış topladı. En çok bağışı toplayan grup olan MEDITERRANEAN, 30 HOUSE puanı ile ödüllendirildi.

Sosyal sorumluluk bilincinin gelişmesi adına düzenlenen bu aktiviteden toplanan mamalar ve etkinlik günü toplanan bağışlar, 23 Aralık Cuma günü HAYTAP yetkililerine teslim edildi. Bu kampanyada emeği geçen tüm yöneticilere, öğretmenlere ve öğrencilere teşekkür ederiz.

 

Doğuş Eğitim Kurumları

 

dogus_okullari_egitim_2012_2

 

dogus_okullari_egitim_2012_3

 

dogus_okullari_egitim_2012_4

 

dogus_okullari_egitim_2012_5

 

dogus_okullari_egitim_2012_6

 

dogus_okullari_egitim_2012_8

 

dogus_okullari_egitim_2012_10

 

dogus_okullari_egitim_2012_12

 

opencart tema opencart temaları