Yeni Haytap Evimiz Açılıyor

smaller text tool iconmedium text tool iconlarger text tool icon

 


 

haytap_kroki_akmerkez


İşte Türkiye'de Hayvan Hakları Hareketine yön veren bir çok karar , onlarca yazışma , yüzlerce binlerce kargo gönderisi

yapılan merkez burası. Ocak 2011de faalyete başlasa da herkesin katılımı olması için resmi açılışımızı bahar aylarına bırakmayı daha uygun gördük.

Aşağıdaki masaların etrafında oturan , (genişletilmiş) yönetim kurulu üyeleri ve teknik ekibimiz uzun beyin fırtınaları sonucu Türkiye'deki bir çok kararın oluşmasına gündemin belirlenmesine önemli kararların alınmasına , ivme kazandırılmasına neden olmakta.Televizyon programlarından , siyasilerle görüşmeye , başbakanlıkta yapılacak randevudan bakanlıklarla , belediyelerle yapılan imza törenlerine ve görüşmelere  , halkla ilişkiler çalışmalarından kısa film yapımlarının niteliğine , süresine , eğitim çalışmalarından hukuki konulara , hayvanları koruma yasasının ve ilgili yönetmeliklerinin değişmesi için beyin fırtınalarının yapılmasına  ,  sizlerin her gün izlediği web sitemizden bilgi paylaşımına ve tasarımına kadar  hep bu odalarda , koltuklarda , sinema perdelerinde ve masalarda  karar verilmekte.

Son üç yılımızı yine aynı semtteki eski Haytap Evi'mizde ilk göz ağrımızda zorlu şartlar içinde geçirmiştik ancak orada dahi bugüne kadar bir çok derneğin dahi örnek alıp yaptığı çalışmalarımızın kararı yine bu bilgisayarlarda bu masalarda bu koltuklarda alındı. Az zamanda büyük işler başarmamızda ve bundan sonra da aynı hızla devam edecek olmamızda HAYTAP EVİNİN fonksiyonu inanılmaz boyutlarda. Adeta görünmez bir kahraman gibi yaklaşık 19 üye derneğin koordinasyonu , 70'e yakın resmi HAYTAP temsilcisinin işbölümü , yüzlerce gönüllünün idaresi sonucu  hayvan dostlarımıza yardımı hep bu merkezden  gerçekleşmekte.

Hedefimiz Atatürk'ün dediği gibi az zamanda çok daha büyük işler yapmak ve hayvan haklarını , çevreyi Türkiye'de layık olduğu yere getirmek kaybettiği zamanı geri kazandırmak. O nedenle aslında hedefimiz zamanla yarışmak , doğru ekip ve insanlarla çalışmak.

İşte herkesten her daim bir adım önde olan , bugüne kadar yaptığı çalışmalarının sloganlarının farklı platformlar tarafından paylaşılmasından mutluluk duyan federasyonumuzun merkez ofisi olan Haytap Evi böyle bir hikayenin , böyle bir tarihin yazıldığı  ve yazılacağı görünmez bilinmez kahramanları çatısı altına alan bir kutsal yer...

 

BİZ KİMİZ ? LÜTFEN TIKLAYIN

 

opencart tema opencart temaları