MUDO KÜRK KULLANMAMAYA KARAR VERDİ ! TEBRİKLER MUDO !

smaller text tool iconmedium text tool iconlarger text tool icon

Image

Image


Bugün sizlerden gelen haber Federasyonumuzu derinden memnun etmistir. Üyelerimizin, markaniza olan güveni, sevgisi ve hayvanlara olan hassasiyetinden dolayi sizlere yolladigi maillere olumlu cevap vermeniz inanin bizler, en önemlisi sizlere ihtiyac duyan canlilar icin en güzel cevap olmustur. Bu nedenle sizlere tesekkürü borc biliyoruz.

Sayin Mustafa Taviloglu
Sayin Sedef Caliskan


Öte yandan bu hususta diger hassas müsterilerinizi bilgilendirmeniz ayrica büyük önem tasimaktadir. Kürk konusunda hayvanlarimiz icin kazandigimiz her basarinin kalici olmasini saglamakta hepimizin görevi. Kürk icin Federasyonumuz özel sticker üretmistir. Kürk kullanmayacagini belirten magazalarin girislerine yapistirmalari icin. Böylece müsteriler de magazaya girmeden önce bilgilenmis oluyorlar. Mudo gibi büyük bir firma olarak bu konuda öncü olursaniz medyada ve sitemizde duyuru yapariz. Calismalarda diger magazalarin da kürk karsiti olmalarina yardimci olmus olursunuz. Sizlerin hassas ve duyarli bir magaza oldugunuzu biliyoruz. Türkiye de bu konuda öncü olmaniz kanimizca yapiniza ve imajiniza cok uygundur. Uygun görürseniz sizlere stickerlari göndeririz.

Aldiginiz karardan ötürü, öncelikle canlilarimiz adina, daha sonra da Federsayonumuz adina icten tesekkür ederiz.

Saygilarimizla


Asli Gedik

HAYTAP Hayvan Hakları Federasyonu Deney,

Kürk ve Vahsi Hayat Koordinatörü
Image

ImageKimden: Sedef Çalışkan
Tarih: 24 Kasım 2008 Pazartesi 14:25
Konu: MUDO VE KURK SATISLARIDeğerli Müşterimiz,


Öncelikle ürünlerimiz ile ilgili görüşlerinizi bizimle paylaştığınız ve duyarlılığınız için teşekkür ederiz.Uyarınız üzerine departmanlarımız ve yönetimimiz ile derhal bir toplantı organize edilmiş, yaptığımız toplantı sonucunda Mudo olarak bir daha kürk ve kürklü ürünleri mağazalarımızda satmama kararı alınmıştır.İlk etapta mevcut stok bitirilecek ve Mudo olarak bir daha kürk ve kürklü ürün mağazalarımızda satılmayacaktır.Müşteri memnuniyetini ilke edinen bir firma olarak sizin gibi değerli müşterilerimizin ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü görüş, öneri ve eleştirilerine her zaman açık olduğumuzu belirtmek isteriz. 

Saygılarımızla,Sedef Çalışkan

Mudo Müşteri İlişkileri


 

opencart tema opencart temaları