Haytap Evi Toplantilari Cumartesi Günü basliyor !

smaller text tool iconmedium text tool iconlarger text tool icon
Image

2008 Ağustos ayınından başlamak üzere her ayın önceden belirlenen  cumartesi  günü saat : 14:00 'te HAYTAP EVİNDE toplantılara başlayacağız.

Tüm Haytap destekçilerinin , bizleri yeni tanımak isteyen , yeni başvuru yapıp bizlerle çalışmak arzusu duyanların davetli olduğu toplantılarda o ay yapılacak işler ile bir önceki yapılmış olan işler masaya yatırılıp konuşulacak , tartışılması planlanmaktadır.

Bu toplantılara gelecek destekçilerimizin , yeni başvuran arkadaşlarımızın , şikayetler ya da yeni fikirler yerine , şikayetlerin çözümü için getirmiş olduğu pratik çözümler ve yaptıkları ile , sahip oldukları fikirlerin takipçisi olmak için neler yaptıklarını dinlemeyi , yeni katılımcılara yol gösterme yollarını anlatmasını tercih edeceğiz.

Image

Bir diğer değişle , toplantılarımız dert dinleme , ağıt yakma ya da diğer dernekleri ya da kurumları şikayet etme ya da rekabet etme amacını gütmeyip , ulusal örgütlenme başta olmak üzere HAYTAP eğitim seminerleri şeklinde de devam edecek , yeni katılan arkadaşlardan nasıl daha fazla faydalanır ,  Türkiye'de hayvan haklarının gelişmesi için daha fazla neler yapılabilir gibi konular masaya yatırılacaktır.

HAYTAP EVİ , Arnavutköy , Kireçhane sokak numara 1 'de Rum Kilisesinin karşısındadır.

Tüm destekçilerimizi , gönüllülerimizi , koordinatörlerimizi , temsilcilerimizi , bizimle yeni tanışanları müsait oldukları sürece bekliyoruz

HAYTAP EVİ toplantıları yapılmadan buluşma saati ve tarihi önce web sitemizde ve yahoo grubumuzda duyurulacaktır. Sitemizi takip etmenizi rica ederiz.


ImageImage
 

opencart tema opencart temaları